ZAJÍMÁ MĚ TO!

Máte zájem o bližší informace o našich produktech? Zajímáte se o spořící plány nebo o možnosti jednorázového nákupu kovů? Nebo máte otázky na jiná příbuzná témata? Zašlete nám Váš dotaz, rádi na něj odpovíme.

Zlaté spoření

Zlaté spoření

Spoření do fyzických zlatých slitků různých gramáží, které si vybírá sám klient. Umožňuje v dlouhodobějším investičním horizontu doplnit o zlato klasické spořící finanční produkty.

Stříbrné spoření

Stříbrné spoření

Spoření do fyzických slitků investičního stříbra různých gramáží, které si určuje klient. Doplňuje v dlouhodobém investičním horizontu portfolio každého investora o investiční stříbro.

Jednorázová investice

Jednorázová investice

Rychlý a snadný způsob zajištění úspor nákupem zlatých a stříbrných slitků a mincí. Bezpečné investování bez vstupních nákladů. Objem investice neomezený, od stokorun výše…

Omezené množství

Množství drahých kovů není nekonečné. Náklady na těžbu stoupají, zlata se ročně vytěží o 1,5-2% víc než jsou stávající nadzemní zásoby. 

Uchování hodnoty

Fyzické zlato a stříbro je velmi dobrým uchovatelem hodnoty již tisíce let. Drahé kovy jsou výbornou pojistkou proti inflaci a krizím.

Začít může každý

Nakupovat drahé kovy s Comfort commodity a.s. je jednoduché a pohodlné. Pravidelnými nákupy získáváte další výhody.

Aktuální ceny zlata a stříbra

Blog

Zajímavosti a novinky nejen za světa drahých kovů

Doporučená literatura

Penězoměnci

Penězoměnci

Svoboda jménem zlato

Svoboda jménem zlato

Investujte do zlata a stříbra

Investujte do zlata a stříbra

Peníze v rukou státu

Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?